AKTV – 16.5.2019

Tretje oddajanje Akademske televizije (AKTV) v študijskem letu 2018/2019:
– Televizijska publicistična oddaja “Študentsko oko”, ki so jo pripravili študenti AGRFT/FTV2. Zamisel/scenarij in realizacija: Lana Bregar, študentka AGRFT, mentor: red.prof.mag. Marko Naberšnik.
– Kratka televizijska drama “V zadnjem vagonu je v tretjem kupeju sedela ob oknu gospa” scenarij (po lit.predlogi “Znanje”; Franceta Bevka, sodelavka pri scenariju Vesna Vrabelj, študentka AGRFT) in režija Peter Bizjak, študent AGRFT, mentor: red.prof. Igor Šmid.
– Televizijska pogovorna oddaja “Pradedkova zakladnica” v izvedbi študentov AGRFT/FTV3, zamisel/scenarij in režija Peter Bizjak, študent AGRFT, mentor doc. Klemen Dvornik.
– AKTV televizijski glasbeni koncert skupine “The Balkan Experience of Song and Ritual”; v izvedbi študentov AGRFT/FTV3, zamisel in režija Peter Bizjak, študent AGRFT, mentorja doc. Klemen Dvornik in red.prof. Igor Šmid.

Related Images:

Morda vam bo všeč tudi...