AKTV – 31. 3. 2022

– na 0:54 – televizijska pogovorna oddaja “(Spre)govori znanost – Podnebna kriza”. Izvedli so jo študenti FTV3 AGRFT. Pogovor vodi mag. Nataša Briški, sogovorniki pa so: prof. dr. Lučka Kajfež Bogataj, prof. dr. Gregor Majdič, dr. Lina Boljka in Izidor Ostan Ožbolt. Režiral je Filip Jembrih, mentorja Izvedbe televizijskih oddaj red. prof. Igor Šmid in asist. Jaka Krivec, mentor za televizijsko razsvetljavo doc. Jure Černec, mentorica za produkcijo strok. svet. mag. Jožica Šmid. Oddaja je nastala v sodelovanju Univerze v Ljubljani in AKTV.
– na 1:29:00 – kratka televizijska drama “Alenka”, scenarij (po lit.predlogi L. Carrolla, Alica v Čudežni deželi) in režija Silvie Čehova, Erasmus študentka AGRFT, mentorja za televizijsko režijo: red. prof. Igor Šmid, doc. Klemen Dvornik
– na 1:38:31 – televizijska informativna oddaja “Študentsko oko”, ki so jo vsebinsko pripravili študenti FDV pri predmetih Medijski praktikum I in II ter Televizijsko novinarstvo in novi mediji. Mentorji: izr. prof. dr. Igor Vobič, doc.mag. Vasja Ris Lebarič, red. prof. dr. Monika Kalin Golob. Televizijsko izvedbo in realizacijo studijskega dela oddaje so opravili študenti FTV2 AGRFT. Realizacija: Katja Predan, mentorja: red. prof. mag. Marko Naberšnik, asist. Jaka Krivec.

Related Images:

Morda vam bo všeč tudi...